Hakkimizda 2021 Atalar Elektrik
Tüm
Kategoriler

Hakkımızda

Atalar Elektrik 1990 yılında kurulmuştur . Elektrik sektöründe 30 yıldır elektrik malzemeleri ve aydınlatma armatürlerini modern pazarlama unsurlarını kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Sektöründe yıllar içinde dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markaları ile kurduğu güçlü bağlantıları ve distribütörlükleri sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

İnternet sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilir hiçbir sürpriz ile karşılaşmadan ürünlerinize en uygun fiyatlar ile zamanında ulaşabilirsiniz. Tüm ürünler Tuzla Genel Merkez'imiz de bulunan depomuzdan sevk edilmektedir.

Atalar Elektrik, enerji ve aydınlatma sektöründe önde gelen, ulusal ve uluslararası pazarda geniş ve kaliteli ürün grupları bulunan başta Gecem, Viko , Panasonic, Öznur Kablo , Panasonic Thea Optima , Abb, Reçber Kablo olmak üzere alanında lider firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. aynı zamanda aydınlatma sektörünün öncü firması olan Gecem Lighting  firmasının kurucu ortaklarındandır.

Atalar Elektrik müşterilerine toptan ve online olarak iki satış kanalı ile hizmet vermektedir. Toptan satış hizmeti Karaköy Şubemizden ve İstanbul Tuzla'da bulunan Genel Merkezimizden deneyimli satış ve pazarlama ekibimiz aracılığı ile, online satış hizmeti ise www.atalarelektrik.com internet sitesi adresinden tüm Türkiye’ye ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 

Atalar Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : PENDİK
Vergi No : 0950022052
Tic. Sic. No : 309809
Mersis No : 0095-0022-0520-0016