Teslimat Bilgileri
Tüm
Kategoriler

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka onayı ardından en fazla 3 iş günü içerisinde (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde hafta içi saat 17:00'ye Cumartesi 13:00'e  kadar kargoya teslim edilir. Teslimat adresine göre kargo şirketlerinin ürünü sizlere ulaştırması 1-3 iş günü sürebilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu ürünleri sipariş vermeden önce mutlaka uzman satış temsilcilerimizden ürünlerin teslimat süreleri hakkında bilgi alınız.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Atalar Elektrik garantisi ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Satın aldığınız ürünler ait bir teyit e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.